فروش قفل برقی درب در تهران

خرید قفل برقی درب حیاط

هنگامی که شما می خواهید به بیرون از خانه بروید همیشه این سوال پیش می آید که قفل درب خانه محکم هست یا خیر. باید به شما بگوییم که امروزه استفاده از قفل برقی درب حیاط جایگزین قفل های قدیمی شده است. به واقع شما می توانید با خرید قفل برقی درب حیاط امنیت خانه خود را دو چندان کنید. در این مقاله شما را با انواع قفل برقی ریموت دار آشنا می کنیم.

قفل برقی حیاطی سیزا ایتالیا

این یکی از معروف ترین قفل برقی درب حیاط در ایران است که به وفور در بازار ایران مشاهده می شود. شما می توانید برای اطلاع از قیمت قفل برقی سیزا با شماره تلفن ۸۸۰۶۸۴۱۴-۰۲۱ تماس بگیرد. اما این قفل به طور کلی به نام های قفل لاک پشتی و حتی قفل کله گاوی در ایران می شناسند.

 

فواید استفاده از قفل برقی سیزا

** کاملا محکم و قوی

** امکان باز کردن قفل با کارتهای اعتباری وجود ندارد

** امکان قفل سه زبانه وجود دارد

** قابلیت نصب روی انواع درب حیاط و درب پارکینگ

** قابلیت مجهز کردن قفل به سیستم کارتخوان، اثر انگشت و…

 

شما تصور کنید به هنگام شب و خوابید بخواهید کلون قفل را بندازید مسلما اگر مهمان به خانه شما بیاید با فشردن آیفون قفل باز نمی شود زیرا شما باید مجدد پایین بروید و کلون را بردارید. اما قفل سیزا نیازی به انداختن کلون قفل ندارد و به راحتی با ریموت کنترل دار امکان باز کردن قفل وجود دارد. بدون آنکه به پایین بیاید.

 

راهنمای نصب قفل برقی سیزا

نصب این قفل نیازی به فرزکاری ندارد و به راحتی نصب می شود. حتی اگر شما نمی توانید قفل را نصب کنید کافیست با شماره ۸۸۰۶۸۴۱۴-۰۲۱ تماس بگیرد تا ما کلیدسازان خود را برای شما بفرستیم. توجه به این نکته که برای افزایش بالای قفل نیاز به جک آرام بند دارید.

می توانید از این پس به جای خرید از قفل قدیمی از قفل های برقی ریموت دار برای نصب روی انواع درب چوبی و حیاط و پارکینگ استفاده کنید.

 

قفل برقی سیزا ایتالیا Cisa

از مزیت های این قفل برقی می توان به این مورد اشاره نمود که بر خلاف قفل های قدیمی، نمی توان از خارج درب زبانه قفل برقی سیزا را با قرار دادن یک کارت ساده به عقب برگرداند و از نظر امنیتی این یک مزیت فوق العاده می باشد. مزیت دیگر نسبت به قفل های قدیمی این است که مکانیزم عمل قفل الکترونیکی درب سیزا به گونه ای طراحی شده که حتی اگر زبانه قفل تحت فشار باشد، هنگامی که قفل برقدار می شود ( کلید آیفون فشرده می شود ) قفل درب را در جهت بسته شدن می فشارد و سپس زبانه را آزاد و درب را باز می کند و دیگر نیاز نیست که شخصی که در خارج از درب ایستاده درب را به سمت خودش بکشد.

این قفل در انواع بدون شستی جهت نصب بر روی درب اتوماتیک پارکینگ و شستی دار جهت نصب بر روی درب ورودی آهنی حیاط ساختمان، لابی آپارتمان و … طراحی شده است.

 

 

بالا بردن امنیت و رفاه بوسیله قفل برقی سیزا Cisa:

قفل برقی کله گاوی سیزا ایتالیا cisa

 

بسیاری از افراد در هنگام شب درب ورودی منزل را از داخل قفل می نمایند ، که البته این کار در دراز مدت بسیار خسته کننده و ملال آور است. در صورتیکه شما از قفل های قدیمی استفاده می کنید، اگر در هنگامی که درب از داخل قفل است برای شما مهمان بیاید دیگر آیفون شما قادر به باز نمودن قفل درب نیست و می باید مجدد به جلوی درب رفته و درب را با کلید باز نمایید. لازم بذکر است قفل برقی سیزا وقتی که درب بسته می شود، بصورت اتوماتیک به حالت قفل دائم می رود و نیازی به سه قفل نمودن درب نیست و زمانی که درب قفل است اگر شما کلید آیفون را بفشارید درب باز می شود و پس از ورود مهمان و بسته شدن درب، مجدداً قفل در وضعیت ۳ قفله قرار می گیرد. همین مزیت است که با عث شده قفل برقی سیزا ایتالیا به وفور بر روی دربهای ورودی آپارتمان و درب های برقی پارکینگ نصب شود.

با توجه به اینکه قفل برقی سیزا بصورت دائم قفل می باشد دیگر نیازی به قفل نمودن آن در هنگام شب نیست و کلید آن فقط جهت غیر فعال نمودن شستی قرمز رنگ روی قفل (از سمت داخل) و همچنین باز نمودن درب از بیرون استفاده می شود. همچنین با اضافه نمودن یک مدارکنترل ساده می توان قفل برقی Cisa را توسط ریموت کنترل باز نمود. در اینجا باید متذکر شویم که می توان ریموت را بصورتی تنظیم نمود که شما بتوانید با یک ریموت کنترل علاوه بر کنترل درب نفررو، درب پارکینگ، کرکره برقی، چراغ ها و … را کنترل نمایید. همچنین علاوه بر ریموت کنترل می توان بوسیله انواع تجهیزات کنترل تردد و دسترسی مانند کارتخوان ، صفحه کلید رمز ، اثر انگشت ، تشخیص چهره و غیره قفل برقی سیزا را کنترل نمود.

توجه شود که برای داشتن حداکثر امنیت می باید قفل برقی بهمراه جک آرام بند مورد استقاده قرار گیرد تا هنگامی که اشخاص وارد و خارج می شوند درب بصورت اتوماتیک بسته شده و قفل گردد. همچنین با نصب آرام بند مناسب و استاندارد می توان از کوبیده شدن درب و در نتیجه ایجاد سر و صدا و خرابی قفل الکترونیکی درب جلوگیری نمود.

 

√ ۳۰ ماه گارانتی

√ کیفیت ساخت بالا و بدنه بسیار مستحکم

√ فشار معکوس به درب و آزاد نمودن زبانه تحت فشار

√ قابل نصب بر روی انواع درب آهنی از جمله درب اتوماتیک پارکینگ

√ قابلیت باز و بسته شدن درب قفل (۳ قفله) توسط ریموت کنترل ، آیفون و …

√ سیستم قفل دائمی وعدم امکان عقب زدن زبانه درب با کارت ویزیت و امثال آن

√ سیستم دائم قفل و عدم نیاز به ۳ قفله نمودن درب در هنگام شب و یا در زمان خروج از ساختمان

√ امکان عملکرد توسط تجهیزات خانه هوشمند و اکسس کنترل مانند آیفون ، کارتخوان ، تشخیص چهره ، ریموت ، رمز و …

 

شرکت پارس ایمن الکترونیک به عنوان عرضه کننده انواع قفل برقی و قفل حیاطی در دو نوع قفل حیاطی برقی و قفل حیاطی هوشمند در کشوره مطرح است. قفل حیاطی برقی تکصا مطابق استاندارهای جهانی این نوع قفل الکترونیکی ساخته شده و شامل مدلهای قفل برقی استاندارد، قفل برقی کامپیوتری، قفل برقی بیرون باز شو استاندارد و قفل برقی بیرون بازشو کامپیوتری می باشد

 

عوامل موثر بر قیمت نصب قفل برقی

قفل الکترونیکی برای باز کردن اتوماتیک در ساختمانها در فضاهای داخلی و خارجی و بر روی انواع درهای ماشین رو و نفررو کاربرددارد. در سالهای اخیر استفاده از قفل های بدون کلید یا قفل الکترونیکی به سبب آسان بودن استفاده و امنیت نسبتا بالا در مقایسه با انواع دیگر قفل ها افزایش یاقته است. نصب قفل برقی در ممکن است کاری ساده به نظربرسد اما اگر توسط متخصص انجام نشود می تواند باعث اتصالی در سیم کشی برق ساختمان شود. هزینه نصب قفل با نوع در و مقدماتی که باید برای نصب آن فراهم باشد ارتباط مستقیم دارد. قیمت قفل برقی شاید اولین موردی است که تعیین‌کننده هزینه کل کار می‌باشد.

 

کارهای الکتریکی و سیم کشی

نصب کلید دربازکن، سیم کشی مورد نیاز و رفع ایرادات احتمالی که در پی نصب بوجود می آید از جمله مواردی است که بر هزینه نصب قفل برقی تاثیرمی گذارد. در نظر داشته‌باشید که قفل برقی انواع مختلفی دارد که برای درب های داخلی آپارتمان‌ها و شرکت‌ها و دفاتر و درب بیرونی منازل و یا درب پارکینک استفاده دارد.

 

کارهای جوشکاری و آهنگری

گاهی نیاز است که برای قرارگیری صحیح قفل روی در قوطی فلزی به عنوان بستر و پایه قفل روی در جوشکاری شود. قفل برقی دارای بازکن اتوماتیک است که محل قرارگیری بازکن این قفل ها از جمله موارد دیگر برآورد هزینه است. دلیل این امر افزایش یا کاهش میزان سیم‌کشی مورد نیاز است.

 

 

شرکت پارس ایمن الکترونیک