بالابر کارخانه

فروش بالابر کارخانه

بالابر کارخانه از پرکاربرد ترین نوع بالابرهای صنعتی مورد استفاده در کارخانجات به شمار می آیند. در کارخانه ها به دلیل حجم بالای مورد نیاز و استفاده از بالابرها، کیفیت بالابر اهمیت بسیار زیادی دارد. بالابرهای آکاردئونی بهترین مکانیزم برای بالابر کارخانه هستند که عمر زیادی داشته و سازه فولادی آنها قدرت تحمل وزن بار زیاد را دارد. این قیچی های هیدرولیکی در ابعاد و ظرفیت های مختلف ساخته می شوند.

 

بالابر کارخانه در شرکت ها وگارکاه ها و مراکز صنعتی استفاده می شوند ، این نوع بالابر ها جهت جابجایی اجناس و کالاها به طبقات دیگر استفاده می شوند تا بتوانند سرعت بیشتری در جابجایی کالا ها داشته باشند.

مرکز فروش، نصب و راندازی بالابر پارس ایمن الکترونیک یکی از فعالترین مجموعه های حاضر در صنعت بالابر و آسانسور که دارای انواع بالابر و آسانسور هیدرولیکی می باشد، آماده طراحی و ساخت و نصب در کمترین زمان و بهترین کیفیت می باشد.

جهت کارشناسی و مشاوره با کارشناسان فنی با ما در ارتباط باشید .

لطفا پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات ، خدمات و تجهیزات انواع بالابر و متعلقات آن با مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید .

 

با وجود صدها مدل لیست متنوعی از انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیک در اختیار شما می باشد که بدنبال خرید، از خدمات پس از فروش بی نظیر پارس ایمن الکترونیک برخوردار خواهید شد.

 

شرکت بالابر پارس ایمن الکترونیک یکی از قویترین مجموعه های فروش و نصب انواع بالابر صنعتی و آسانسور در کشور می باشد.

 

 

شما می توانید انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیکی ، صنعتی، بالابرهای فروشگاهی،بالابر عمودبر و … را در مدل ها و با ارتفاع دسترسی مختلف با توجه به نیاز کاری خود انتخاب نموده و از تجربیات کارشناسان ما بهره مند گردید.

 

 

قیمت بالابر کارخانه

قیمت بالابر رستوران به ابعاد ، جنس و امکانات آن بستگی دارد، شما می توانید جهت کارشناسی و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فنی با ما در ارتباط باشید .

 

 

راهنمایی و مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹

واحد فروش :     ۸۸۰۶۸۴۱۴ -۰۲۱            ۸۸۲۱۶۶۹۳ -۰۲۱               ۸۸۲۱۶۷۱۵ -۰۲۱