بالابر رستوران

فروش بالابر رستورانی

بالابر رستوران چیست ؟

 آسانسور رستورانی یا بالابر رستوران و بالابر غذا چیست و برای خرید بالابر رستوران و بالابر رستورانی استاندارد باید چه مواردی را بدانیم .

تعریف کلی بالابر رستورانی: بالابر رستورانی به بالابرهایی اطلاق می شود که به منظور حمل غذا و بار و نفر  یا کار در ارتفاع و یا در طبقات و در مفازه های چند طبقه نصب و جهت انتقال بار و نفر بین طبقات وبرای راحتی هرچه بیشترساخته میشود

  • این بالابر جهت جابجایی بار در ارتفاعات مختلف مورد استفاده قرار میگیرد و ظرفیت باری این نوع سیستم از ۵۰ کیلوگرم تا ۱۰ تن می باشد
  • از جمله بالابر های کششی میتوان به انواع بالابر باربر ، بالابر فروشگاهی و مراکز تجاری ، بالابر ماشین بر اشاره داشت .
  • سیستم ساخت و طراحی بالابر کششی طبق مشخصات ارائه شده توسط مشتریان از لحاظ وزن ، ارتفاع و ابعاد کابین و کفی می باشد .

 

مرکز فروش، نصب و راندازی بالابر پارس ایمن الکترونیک یکی از فعالترین مجموعه های حاضر در صنعت بالابر و آسانسور که دارای انواع بالابر و آسانسور هیدرولیکی می باشد، آماده طراحی و ساخت و نصب در کمترین زمان و بهترین کیفیت می باشد.

جهت کارشناسی و مشاوره با کارشناسان فنی با ما در ارتباط باشید .

لطفا پیش از اقدام به خرید و یا انعقاد قرارداد تامین محصولات ، خدمات و تجهیزات انواع بالابر و متعلقات آن با مشاوران مجرب ما تبادل نظر نمایید تا ضمن آگاهی از توانمندی های این مجموعه و اطلاع از نوع خدمات و کیفیت آنها ، از لیست قیمت های رقابتی ما نیز مطلع شوید .

 

 

بهره مندی از بالابر رستوران جهت حمل و جابه جایی مواد اولیه رستورانها ، آشپزخانه ها  ، فست فود ها  ، تالارها جهت سهولت جا به جایی  و بهینه شدن از تمام لحاظ بوده کلیه تجهیزات طراحی شده به صورت پیچ و مهره ای مطابق با استاندارد های آسانسور می باشد.

طراحی ، ساخت ، اجرا ، مهندسی و نصب در تهران رایگان و دارای یکسال ضمانت و ۱۰سال خدمات پس از فروش

 

 

شرکت نصب بالابر رستورانی

با وجود صدها مدل لیست متنوعی از انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیک در اختیار شما می باشد که بدنبال خرید، از خدمات پس از فروش بی نظیر پارس ایمن الکترونیک برخوردار خواهید شد.

شرکت بالابر پارس ایمن الکترونیک یکی از قویترین مجموعه های فروش و نصب انواع بالابر صنعتی و آسانسور در کشور می باشد.

شما می توانید انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیکی ، صنعتی، بالابرهای فروشگاهی،بالابر عمودبر و … را در مدل ها و با ارتفاع دسترسی مختلف با توجه به نیاز کاری خود انتخاب نموده و از تجربیات کارشناسان ما بهره مند گردید.

 

 

قیمت بالابر رستوران

قیمت بالابر رستوران به ابعاد ، جنس و امکانات آن بستگی دارد، شما می توانید جهت کارشناسی و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فنی با ما در ارتباط باشید .

 

 

راهنمایی و مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹

واحد فروش :     ۸۸۰۶۸۴۱۴ -۰۲۱            ۸۸۲۱۶۶۹۳ -۰۲۱               ۸۸۲۱۶۷۱۵ -۰۲۱