بالابر ویلچر

فروش بالابر ویلچر

ویلچربر ها راه حلی برای افرادی است که معلول باشند. ویلچربر ها که با نام بالابر صندلی هم شناخته شده اند می توانند راه حلی عالی برای این مشکل باشند. هزاران نفر سالانه تصمیم دارند تا ویلچربر بگیرند تا شاید کمی آسایش خیال به زندگی آنها برگردد. ویلچربر می تواند هم در داخل ساختمان و هم در بیرون از آن نصب شود. گرچه ویلچربر هایی که در بیرون از ساختمان استفاده می شوند خاص ترند.همچنین اگر مشکلات حرکتی به خاطر حادثه یا تصادفی دارید خرید ویلچربر می تواند یک راه حل بسیار ساده تر باشد.

توضیحات: از این آسانسور همان طور که از اسم آن مشخص می باشد جهت حمل افراد معلول ومسن درجاهایی که اختلاف سطحی به اندازه چند سانتی متر وجود دارد استفاده می شود. ابعاد پلت فرم این سیستم ها به اندازه ای است که به راحتی یک ویلچر با یک نفر و یا مقداری بارهمراه در آن جای می گیرد.

 

ویژگی های بالابر ویلچر :

– نصب سریع وآسان

– قابلیت جابجایی درمکان اجرا شده

– نگهداری وتعمیرات کم

– امکان استفاده از برق تک فاز

– حرکت نرم وکاملا بدون لرزش

– امکان تزئینات داخل وپوشش دور شیشه واستیل کاری روی کفی

– دستگیره استیل محافظ

– امکان استفاده در اماکن عمومی و دولتی نظیر بانک ها،موسسات فرهنگی وتفریحی ، بیمارستانها وفروشگاه های بزرگ

– دارای پوش باتن روی کفی ودر محلی با قابلیت دسترسی

 

شرکت نصب بالابر 

با وجود صدها مدل لیست متنوعی از انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیک در اختیار شما می باشد که بدنبال خرید، از خدمات پس از فروش بی نظیر پارس ایمن الکترونیک برخوردار خواهید شد.

شرکت بالابر پارس ایمن الکترونیک یکی از قویترین مجموعه های فروش و نصب انواع بالابر صنعتی و آسانسور در کشور می باشد.

شما می توانید انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیکی ، صنعتی، بالابرهای فروشگاهی،بالابر عمودبر و … را در مدل ها و با ارتفاع دسترسی مختلف با توجه به نیاز کاری خود انتخاب نموده و از تجربیات کارشناسان ما بهره مند گردید.

قیمت بالابر ویلچر

قیمت بالابر رستوران به ابعاد ، جنس و امکانات آن بستگی دارد، شما می توانید جهت کارشناسی و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فنی با ما در ارتباط باشید .

راهنمایی و مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹

واحد فروش :     ۸۸۰۶۸۴۱۴ -۰۲۱            ۸۸۲۱۶۶۹۳ -۰۲۱               ۸۸۲۱۶۷۱۵ -۰۲۱

 

 

 

نمونه پروژه های نصب بالابر و آسانسور شرکت پارس ایمن الکترونیک