دستگیره دیجیتالی

دستگیره دیجیتال درب کمدی کارتی

دستگیره دیجیتال درب کمدی کارتی

 

قفل الکترونیکی کارتی

قفل الکترونیکی کارتی به مانند بسیاری از وسایل الکترونیکی که در طول زمان و تکامل علم و فناوری ایجاد و ساخته شده  ,  امروزه در بین مردم در استفاده در مراکز مهم ,  سازمان ها و ادارجات خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.
البته با توجه به گذر زمان و مورد تایید بودن قفل الکترونیکی کارتی در ساختمان های مسکونی نیز از قفل الکترونیکی استفاده می شود . در واقع این محصول به علت اینکه از حریم خصوصی اشخاص مراقبت می کند و سبب میشود با خیال راحت از اموال داشته  از محل سکونت خارج شد روز به روز محبوبیت بیشتری کسب می کند.
در گذشته قفل ها بسیار ساختار ساده ای داشتند و این کار را برای سارق آسان می کرد. ولی قفل الکترونیکی به سبب پیچیدگی و قدرت حفاظتی قوی دزد را عاجز می گذارد.

در قفل های برقی معمول٬ نیروی لازم جهت کشش زبانه قفل به داخل و در نتیجه باز شدن درب٬ توسط فنری تامین می گردد که هنگام بسته شدن درب و فرو رفتن زبانه شارژ به داخل قفل این فنر جمع شده و توسط ضامن و آرمیچر بوبین انرژی پتانسیل ناشی از جمع شدن فنر ذخیره می گردد. حال زمان فشردن شاسی گوشی داخل ساختمان و برقرار شدن جریان٬ بوبین داخل قفل آرمیچر را جذب نموده و در نتیجه ضامن آزاد می گردد و انرژی پتانسیل ذخیره شده به یکباره زبانه قفل را به داخل می کشد که این عمل با صدای زیادی توام است و ضمنا هنگام باز کردن درب توسط فرپ از داخل یا بیرون منزل نیز همین صدا ایجاد می گردد که این صدا از عیوب مهم این قفل ها می باشد.
قفل الکترونیکی کارتی
•     بیصدا و پرقدرت: مکانیزم متفاوت قفل الکترونیکی باللی به صورتی طراحی و ساخته شده است که با قدرتی بیشتر و صدایی نامحسوس به نرمی زبانه قفل را به داخل کشیده و درب را باز می کند.
•    مکانیزم هوشمند:سیستم الکترونیکی هوشمند قفل باللی باز یا بسته بودن درب را حس کرده و زمان بسته بودن درب ساختمان٬ قفل را در حالت Stand by نگاه می دارد و برخلاف قفل های معمول به محض فشردن لحظه ای شاسی گوشی درب بازکن ساختمان (بدون نیاز به نگاه داشتن شاسی یا فشردن های مکرر) سیستم الکترونیک قفل بکار افتاده و زبانه را به داخل می راند. حال اگر درب ساختمان روان باشد و با عقب رفتن زبانه باز شود٬ پس از باز شدن درب زبانه به نرمی به جای خود باز می گردد. ولی چنانچه به دلیل غیر روان بودن و گیر بودن٬ درب باز نشود زبانه در داخل قفل می ماند و هنگام باز شدن درب توسط فرد زبانه به جای خود باز می گردد. هنگام باز بودن درب سیستم الکترونیک قفل را به حالت خاموش برده و با فشردن شاسی گوشی دیگر عکس العملی از طرف قفل مشاهده نگردیده و جریانی مصرف نمی گردد. و هنگام بسته شدن درب ساختمان مجددا این سیستم قفل را به حالت Stand by می برد.
•    کم مصرف:جریان مصرفی قفل باللی حداکثر ۲۵۰ میلی آمپر بوده که جریان مصرفی کم آن سبب می گردد که در مجتمع های مسکونی که طول سیم کشی درب باز کن ساختمان طولانی تر می باشد به خوبی عمل نماید.
•    عملکرد قفل در صورت قطع برق شهر:در داخل قفل باللی باطری قابل شارژ تعبیه گردیده است که هنگام وجود برق شهر این باطری شارژ نگه داشته شده و زمان قطع برق تا ۲۰۰۰ بار یا بیشتر از ۲۴ ساعت بتواند جریان لازم را جهت عملکرد برقی قفل تامین نماید.
دستگاه قفل الکترونیکی کارتی که براساس سیستم مقایسه تبادل اطلاعات بین میکروکنترولر و حافظه طراحی شده است، از یک میکروکنترلر ۸۰۵۱ که مرکز فرماندهی است و اجزا مرتبط با آن از قبیل کارت ها و صفحه کلید برای اشخاص بدون کارت ، حافظه جهت ذخیره کدهای اشخاص مرتبط با سیستم ساخته شده است.
رشد فوق العاده دانش بشری در سال های اخیر آنقدر بالا بوده است که برای رسیدن به تکنولوژی روز، آهسته رفتن کافی نیست و نیاز به کسب علم بصورت شبانه روزی می باشد و این روند در جهان الکترونیک و دیجیتال سریع تر از تمام زمینه هاست. امروزه الکترونیک مادر کلیه پیشرفتها است و انسان در هر لحظه با بسیاری از تولیدات الکترونیکی سر و کار دارد. با پیشرفت هر روزه صنعت الکترونیک، مهندسان بر آن شدند تا جهت حفاظت بهتر و بیشتر از مکانهای خصوصی و نیز آسایش و اطمینان خاطر بالاتر برای همه افراد، دستگاه قفل الکترونیکی را طراحی کرده و به تولید برسانند و سعی گروه ما تکمیل کردن و وسعت بخشیدن به زمینه های کاری سیستم های الکترونیک در زمینه های مختلف می باشد تا بتوانیم نیاز تمامی اقشار جامعه را دریابیم.
این نوع قفل الکترونیکی کارتی مناسب برای استفاده در شرکت ها، کارخانجات ، ساختمان های مسکونی بزرگ و … می باشد.این مدل قابلیت پذیرش کد برای ۲۰۰۰ کاربر،پذیرش ۱۰۰۰ اثر انگشت و یا کارت را دارد. این مدل TSE دارای دو نرم افزار است که دارای ویژگی های زیر می باشد.۱-    نرم افزار ۶۴۰ISYSTEM امکان برنامه ریزی برای ۲۵۰ نفر با کد و اثر انگشت و کارت و امکان کنترل ۲۰۰ درب مختلف، قابل نصب بر روی کام
قفل الکترونیکی کارتی – TSE – قفل الکترونیکی هوشمند TSE آلمانی – فروش گاوصندوق ,خرید گاوصندوق ,گاوصندوق ديجيتالي,گاوصندوق اثر انگشتی,گاوصندوق نسوز,گاوصندوق الکترونیکی,گاوصندوق کاوه,گاوصندوق نیکا,گاوصندوق ضدحریق ,گاوصندوق ضدبرش ,گاوصندوق خانگی ,گاوصندوق هتلی,قفل دیجیتال
قفل الکترونیکی کارتی را می توانیم در انواع قفل الکترونیکی درب ورودی قفل الکترونیکی درب منزل قفل الکترونیکی درب حیاط قفل الکترونیکی ریموتی قفل الکترونیکی برقی درب دربازکن برقی درب بازکن برقی ریموتی قفل ریموت دار درب بازکن برقی درب قفل الکترونیکی رمزی درب قفل الکترونیکی کارتی قفل الکترونیکی RFID  استفاده نمود جهت انواع درب قفل الکترونیکی درب چوبی MDF قفل الکترونیکی درب فلزی قفل الکترونیکی درب ضدسرقت همچنین نصب قفل الکترونیکی درب جهت درب حیاط درب شرکت و کلیه درب های ورودی و خروجی بسته به نوع کارایی و نیاز کاربرد دارند قیمت قفل الکترونیکی درب بسته به نوع محصول متفاوت می باشد فروش قفل های الکترونیکی آشیانه با ۱۸ ماه گارانتی و خدمات آشیانه ارائه می شوند.

 

قفل الکترونیکی کارتی

نصب قفل الکترونیکی درب مناسب جهت :

الکترونیکی کردن درب ورودی اتاق مدیر عامل
الکترونیکی کردن درب ورودی مطب پزشکان
الکترونیکی کردن درب ورودی آزمایشگاه ها
الکترونیکی کردن درب ورودی شرکت ها
الکترونیکی کردن درب ورودی آپارتمانها
الکترونیکی کردن درب ورودی انبارها
الکترونیکی کردن درب ورودی اتاقهای سرور
الکترونیکی کردن درب ورودی بانکها
الکترونیکی کردن درب ورودی سازمان ها
الکترونیکی کردن درب حیاط

قفل الکترونیکی ریموتی قفل برقی ریموتی درب :

قفل الکترونیکی کارتی قفل ریموت دار درب مناسب ریموتی کردن درب های چوبی-فلزی-ضد سرقت محصول کمپانی معتبر O&C اسپانیا . قفل ریموتی-دربازکن ریموتی قابلیت نصب بر روی انواع درب های ورودی را بدون هیچ گونه خرابی و تغییر را در سیستم کار درب را دارد و نصب قفل ریموتی یا قفل ریموت دار درب علاوه بر سهولت کار و حذف تردد های بی جا و خسته کننده موجب افزایش امنیت درب و مدرن شدن سیستم تردد می شود . قفل ریموتی را می توان جهت درب های ورودی شرکت ها و منازل و همچنین اتاق های مهم مانند اتاق سرور,اتاق مدیر عامل نصب کرد . استفاده از سیستم های کنترل تردد و ریموت دار درب علاوه بر افزایش سهولت تردد موجب افزایش امنیت به لحاض تردد افراد می شود به طوری که در سال های اخیر بسیاری از اتاق ها و اماکن پیش پا افتاده همچون سرویس های بهداشتی در ادارات – پاساژها – سازمان ها و … مجهز به این سیستم شده اند .

قفل الکترونیکی کارتی

قفل الکترونیکی رمزی کارتی RFID :
درب بازکن رمزی-قفل کارتی-قفل رمزی-دربازکن رمزی-دربازکن کارتی-دربازکن RFID-تگ RFID در نهایت تمامی این اصطلاحات و عملیات توسط دستگاه ACCES CONTROL صورت می پذیرد این سیستم می تواند همراه با قفل ریموتی به یک پک بسیار قوی به لحاظ کارایی و معقول به صرفه به لحاظ هزینه ای نصب شود . دربازکن کارتی-درب بازکن رمزی فرمان دهنده قفل برقی O&C اسپانیایی می باشد و بدون خرابکاری و تغییرات در ساختار قفل و درب سیستم ترددمان را بسیار مدرن و پیشرفته می کنیم . قابلیت تعریف ۵۰۰ تگ RFID استفاده همزمان از رمز و تگ قابلیت حذف تگ RFID بدون در دست داشتن تگ فروش درب بازکن رمزی – قفل برقی کارتی/رمزی ACCES CONTROL و نصب قفل برقی RFID-دربازکن کارتی-دربازکن رمزی

 

قفل الکترونیکی برقی درب حیاط,قفل حیاطی,قفل حیاطی برقی,قفل برقی,نصب قفل برقی درب حیاط,فروش قفل برقی درب حیاط با ۱۸ ماه گارانتی آشیانه.قیمت مناسب قفل برقی درب حیاط  قفل برقی درب ورودی به همراه کارت گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش انواع قفل برقی مستطیلی قفل برقی کله گاوی قفل برقی ایرانی قفل برقی درب حیاط TSA قفل برقی چینی نصب و راه اندازی انواع قفل برقی درب حیاط و درب پارکینک قفل برقی درب ورودی ساختمان قفل های شاسی دار و بدون شاسی آشیانه.خرید قفل برقی درب حیاط با یک تماس انجام خدمات جانبی و ریموت دار کردن درب و قفل برقی درب حیاط که تبدیل به قفل برقی ریموتی می شود.

قفل الکترونیکی درب حیاط

قفل الکترونیکی درب حیاط قفل برقی TSA درب حیاط قفل برقی هوشمند می باشند با قابلیت های قفل برقی ریموتی و قفل برقی RFID و قفل برقی حیاطی قفل برقی شستی دار که بطور ترکیبی در یک قفل به نام قفل برقی هوشمند TSA ترکیب شده اند قفل برقی TSA هوشمند مجهز به سیستم ریموت و آر.اف.آی.دی RFID می باشد که می توان تعداد ۲۰۰ ریموت را به قفل برقی TSA تعریف و تعداد ۲۰۰ کارتRFID و یا جاکلیدیRFID و یا دستبندRFID  را به سیستم تعریف کرد توسط تگ های RFID و ریموت تعریف شده به قفل برقی TSA می توان قفل را باز کرد همچنین توسط کلید مکانیکی و کلید الکترونیکی می توان قفل را باز کرد سایز بدنه قفل برقی TSA متناسب با استانداردهای جهانی می باشد قفل برقی هوشمند در ۴ مد کاری کلید مکانیکی کلید الکترونیکی ریموت و RFID کار می کند.قفل برقی مجهز به مستر کارت جهت تعریف و یا حذف ریموت و تگRFID می باشد قیمت مناسب قفل برقی و نصب قفل برقی آشیانه به همراه امکاناتی متفاوت نسبت به دیگر قفل برقی ها.

قفل هاي الكترونيكي امروزه يك ابزار لازم جهت افزايش ايمني و آسايش در هتل، اداره، منزل و مكانهايي كه امنيت داراي بالاترين الويت است , مي باشد.
اين قفل ها با بهره گيري از تكنولوژي ميكروكامپيوترها بالاترين سطح امنيت ورودي و خروجي را تامين مي كند و با همراهي يك نرم افزار مديريتي جامع امكان نظارت صد در صد را در كل اتاقها امكان پذير مي سازد. قفل هاي الكترونيكي با دونوع تكنولوژي متفاوت (RF راديوي و IC) و سه نوع كاربرد (هتل، اداري، مسكوني) قابل ارائه مي باشد.

الف) قفل هاي راديويي RF – بدون تماس Contactless
– استفاده از كارتهاي پيشرفته RF به عنوان كليد
– امنيت بسيار بالا (امكان كپي كارت نيست)
– كاربري آسان
– استهلاك كمتر قفل و كارت
– ارائه ۵ سطح كارت با استفاده از سيستم مديريت جامع
– ضبط ۲۰۰ ورودي در حافظة قفل
– كليد مكانيكي جهت مواقع اضطراري
– زيبائي بهمراه پيشرفته ترين تكنولوژي
ب) قفل هاي كارت خوان IC
– استفاده از كارتهاي ICدار به عنوان كليد
– امنيت بالا
– كاربري آسان
– ضبط ۲۰۰ ورودي در حافظة قفل
– ارائه ۵ سطح كارت با استفاده از سيستم مديريت جامع
– كليد مكانيكي جهت مواقع اضطراري
Hotel Lock-1
اين سري قفلها جهت استفاده در هتلها طراحي شده است و امكان صدور انواع كارت جهت ميهمان، مدير طبقه، مدير هتل، پرسنل، خدمة نگهداري و … را دارا مي باشد و يك نرم افزار جهت مديريت سيستم قفل هاي هتل و صدور كارت براي ميهمانان و كارمندان مختلف هتل همراه با آن مي باشد و تمامي امكانات لازم جهت اعمال مديريت در هتل را دارا مي باشد.

Office Lock-2
اين سري قفلها جهت استفاده در ادارات و مكانهايي كه نيازمند نظارت دقيق بر ورود و خروج و امنيت بالاتري مي باشد طراحي شده است. و امكان صدور انواع كارت جهت كارمندان، مديران، خدمه، نگهبانان و … دارد. و شامل يك نرم افزار جهت مديريت سيستم قفلها، صدور كارت، جمع آوري داده ها و تعيين سطوح كارمندان و … مي باشد.

۳-House Lock
اين سري قفل ها قابل استفاده در منازل، آپارتمانها، مجتمع هاي مسكوني و مكانهايي كه امكان استفاده از كامپيوتر و نرم افزار جهت صدور كارت وجود ندارد، مي باشد.

در اين مدل از قفل ها يك كارت مخصوص به همراه قفل ارائه مي گردد. كه بوسيله آن مي توان به تعداد دلخواه كارت خام را به عنوان كليد براي قفل تعريف نمود. در زمان مفقود شدن يكي از كارتها، بوسيله اين كارت امكان تعريف دوباره سري كارتها مي باشد. اين نوع قفلها فقط به صورت RF (راديويي) مي باشد.
در هر سه نوع مدلهاي فوق ۲۰۰ ورودي آخر به همراه تاريخ و زمان ورود در حافظه قفل ضبط مي گردد.
Card Encoder : جهت صدور كارتها و تعيين سطح دسترسي و نوع كاربر مي باشد.