بالابر فروشگاهی

بالابر فروشگاهی

برای حمل بار و نفر بین طبقات یک فروشگاه از بالابر فروشگاهی استفاده می گردد. بالابر فروشگاهی متشکل از یک الکتروموتور ، گیربکس ، قرقره و سیم بکسل ، شاسی بالابر مغازه و ناودانی و میکروسوئیچ ها می باشد. بر حسب وزن باری که قرار است بر روی بالابر فروشگاهی باشد ، توان موتور و گیربکس طراحی و اجرا می گردد.

معمول ترین بالابر فروشگاهی ۳۰۰ کیلویی می باشد که  از یک موتور سه اسب به همراه گیربکس و متعلقات تشکیل می گردد و این وزن بالابر فروشگاهی رایج ترین نوع آسانسور فروشگاهی است ، به این دلیل که بالابر فروشگاهی در یک فروشگاه کوچک معمولاً برای حمل یک انسان به همراه مقداری بار از طبقات استفاده می گردد.

طریقه ی کارکرد بالابر فروشگاهی به این شکل است که شاسی بالابر در جهت ناودانی ها به وسیله قدرت موتور و گیربکس جابه جا می گردد و هنگام رسیدن به طبقات مورد نظر با برخورد کف شاسی به میکروسوئیچ ها برق موتور قطع شده و شاسی در امتداد طبقه مورد نظر می ایستد. و برای بالا بردن ضریب اطمینان در هر طبقه بالابر از دو عدد میکروسوئیچ استاده می گردد.

 

ويژگي های بالابر فروشگاهی :

بدون نياز به موتور خانه

سامانه الكتروهيدروليك ( پاورپك )

حركت روان ، بدون لرزش و كم صدا

ظريف ، زيبا و با دوام

ايمن و با كيفيت عالي

نصب سريع و آسان

 

تجهيزات ايمني ويژه بالابر فروشگاهی  :

حفاظ الكتريكي در اطراف دريچه سقف ، براي زمانيكه شيئي بين حفاظ سكو و دريچه سقف قرار گيرد .

سيني حفاظتي الكتريكي در زير سكو ، براي زمانيكه فرد يا شيئي زير سكو قرار گرفته باشد .

 

ساختار دستگاه بالابر فروشگاهی:

حركت روان و بي صداي ارابه سكو ، توام با سازه و اتصالات فولادي ، تركيب مستحكم و در عين حال زيبايي را ايجاد نموده ، كه از ويژگي هاي اين نوع بالابر مي باشد .

سازگاري بالابر با نياز مشتري :

اين دستگاه را مي توان با مشخصات مكاني و نياز هاي خاص مشتري سازگار نمود .

سكوي بالابر بر حسب نياز مشتري با اندازه و شكل و تزئينات خاص قابل ساخت مي باشد .

 

شرکت نصب بالابر فروشگاهی

با وجود صدها مدل لیست متنوعی از انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیک در اختیار شما می باشد که بدنبال خرید، از خدمات پس از فروش بی نظیر پارس ایمن الکترونیک برخوردار خواهید شد.

شرکت بالابر پارس ایمن الکترونیک یکی از قویترین مجموعه های فروش و نصب انواع بالابر صنعتی و آسانسور در کشور می باشد.

شما می توانید انواع آسانسورها و بالابرهای هیدرولیکی ، صنعتی، بالابرهای فروشگاهی،بالابر عمودبر و … را در مدل ها و با ارتفاع دسترسی مختلف با توجه به نیاز کاری خود انتخاب نموده و از تجربیات کارشناسان ما بهره مند گردید.

 

قیمت بالابر فروشگاهی

قیمت بالابر رستوران به ابعاد ، جنس و امکانات آن بستگی دارد، شما می توانید جهت کارشناسی و مشاوره قبل از خرید با کارشناسان فنی با ما در ارتباط باشید .

راهنمایی و مشاوره رایگان : ۰۹۱۲۲۸۷۶۹۸۹

واحد فروش :     ۸۸۰۶۸۴۱۴ -۰۲۱            ۸۸۲۱۶۶۹۳ -۰۲۱               ۸۸۲۱۶۷۱۵ -۰۲۱

نمونه پروژه های نصب بالابر و آسانسور شرکت پارس ایمن الکترونیک